Na wstępie kilka słów o mnie 🙂

 

Szycie to moja pasja. Odziedziczyłam ją po… wszystkich dziadkach – moje babcie były krawcowymi, jeden z dziadków szył w okresie wojny i powojennym czapki i kapelusze, a drugi naprawiał maszyny (kilka lat temu, gdy był jeszcze z nami, podarował mi trzy- jednej do dziś używam).


Od dziecka wykazywałam zdolności plastyczne, w każdej wolnej chwili szkicowałam księżniczki w pięknych sukniach. Dzięki rozwijanej przez lata zdolności rysowania, potrafię świetnie zobrazować omawiany projekt , dlatego Twoja kreacja jest dokładnie taka, jak sobie wymarzysz.


Rysowanie to nie wszystko, ponieważ, żeby coś uszyć, trzeba najpierw zrobić dobry wykrój. Zdobycie tytułu Technologa Odzieżowego wiąże się z wiedzą o całym procesie techniczno- technologicznym w produkcji odzieży. Wszystkie wykroje przygotowuję na wymiar indywidualny klienta, zaczynając od zdjęcia miar, obliczeń, wykonania siatki konstrukcyjnej i wreszcie w oparciu o nią- wykroju. Sukienka uszyta na miarę na nikim nie będzie wyglądała lepiej niż na Tobie, bo to dla Ciebie została wykonana!


Niezwykle ważnym doświadczeniem w moim życiu była współpraca z firmą „HUNTERS”. Stworzyłam dla nich kolekcję ubrań składającą się z trzydziestu elementów. Znajdowały się w niej m. in. garnitury i spodniumy dla pracowników strzegących eleganckich obiektów, kompletne umundurowanie dla konwojentów jak i mechaników i grup sprzątających. Specjalnie do tego projektu wykonałam specyfikację tkanin i szablony do prototypów, które później rozrysowałam w pełnym wymiarze rozmiarowym.

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowując, jestem krawcową z wykształcenia i przede wszystkim z zamiłowania.

Realizując swoje marzenia, spełniam Twoje pragnienia!

Zapraszam serdecznie!

Opinie

 

Julita jest po prostu najlepsza!

Dokładna, z głową pełną pomysłów i przede wszystkim potrafi doradzić każdemu. Polecam!

Daria Łukaszyk

 

 

Powiem tak… najlepsze kreacje jakie miałam wyszły z ręki właśnie tej cudotwórczyni… polecam gorąco…

Anna Ciężabka

 

 

Prawdziwy talent <3 <3

Weronika Jabłońska

 

 

Julita to profesjonalistka. Jestem bardzo zadowolona.

Julita Nowacka

 

 

Najlepsza krawcowa u jakiej szyłam. Polecam gorąco!

Zofia Maciejewska